Nowości

<<< PoprzednieNastępne >>>
76-80 (z 175)


Zaproszenie do Kargowej06.06.2011, 09:31

10 czerwca 2011 r. - godz. 18.00 Grand Prix Regionu Kozła
Kawiarnia GOK - ul. Browarna 7
PCTK Zapraszamy PCTK

Zobacz plik: 100611zaproszenie.pdf


UWAGA !!! - brydżyści z Zielonej Góry...31.05.2011, 13:15

PCKT UWAGA !!! PCKT
2 czerwca o godz. 17,30 odbędzie się wyjątkowo turniej brydżowy w Zielonogórskiej Palmiarni.!!!Zapraszamy wszystkich brydżystów z Zielonej Góry i pobliskich miejscowości - Organizatorzy


XIV Memoriał im. Zygmunta Kalinowskiego - IV GRAND PRIX LZBS'201126.05.2011, 08:28

P C T K o Puchar Burmistrza Miasta Żary P C T K
Turniej odbędzie się w dniu 5 czerwca 2011 r. (niedziela) o godz.10.15 w Centrum Rekreacji i Wypoczynku AMBER Restauracja & Pub ul. Telemanna 5 w Żarach

Przed turniejem o godz. 9.30 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów LZBS, które poświęcone będzie zmianom statutowym.

Zobacz plik: 050611zaryzaproszenie.pdf
Zobacz link: http://brydzlubuski.pl/i/050611zaryzaproszenie.doc


UWAGA !!!19.05.2011, 11:40

18 maja 2011 r. w Zbąszynku odbyło się zebranie Zarządu LZBS na którym podjęto decyzję o Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Delegatów LZBS, które poświęcone będzie zmianom statutowym.
Zebranie odbędzie się 5 czerwca 2011 r. w Żarach (przed Turniejem GP LZBS) o godz. 9.30 - pierwszy termin. Drugi termin Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów LZBS to godz.9.45

UWAGA!!!
Delegaci na Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy z 21 czerwca 2009 r. zachowują ważny mandat na całą kadencję Zarządu LZBS.


Lista uczestników Finału wojewodzkiego MPP - Zbąszynek - 17 kwietnia 2011 r.23.03.2011, 07:17

Lista uczestników Finału Mistrzostw Polski Par - woj. lubuskie!!!

OKRĘG GORZOWSKI:
Z eliminacji:
* Międzyrzecz - (21.03) Wiesław Skowron i Cezary Żuchowski, Andrzej Parmonik i Janusz Iwiński
* Gorzów Wlkp. - (26.03) Wojciech Waszkowiak i Stanisław Owczarski, Mieczysław Towalski i Bogusław Mazierski, Janusz Hliwa i Skarbimir Kozar
* Ośno Lubuskie - (24.03) Lidia Wilczak i Andrzej Rękosiak, Krzysztof Gromadziński i Czesław Plachimowicz
rezerwa - Czesiu Rekret i Sławek Drewalski, Violetta Parmonik i Jolanta Ziarkowska

OKRĘG ZIELONOGÓRSKI:
Z eliminacji:
* Zielona Góra - (31.03) Krzysztof Kapturkiewicz i Ryszard Chmiel, Jerzy Cydzik i Antoni Gocyła, Zdzisław Korona i Marek Nowak, Irena Hugiel i Lesław Hugiel, Paweł Dubowski i Witold Dygas.
* Głogów - (10.04) Birecki Tadeusz i Miłaszewicz Mirosław, Drgas Andrzej i Jakubczak Ryszard, Cieplicki Michał i Pietrażycki Paweł, Bogusz Adolf i Bartczak Jan, Lachowicz Ireneusz i Szczepański Eugeniusz, Hołowiak Jarosław i Wojdak Zbigniew.
* Wolsztyn - (08.04) Edward Kulus i Tomasz Jarmoliński, Tadeusz Rudziński i Maciej Zielenda
rezerwa - Adam Cukier i Piotr Ertel, Jacek Mania i Konrad Wójcik


Pary zgłoszone (odpowiednie WK):
Gorzów Wlkp.
* Ryszard Sakowicz i Zdzisław Świątek
* Cezary Szadkowski i Waldemar Kozielewski
* Michał Lewiński i Adam Kozłowski
* Andrzej Jeleniewski i Jarosław Wachnowski
* Mirosław Bublewicz i Wiesław Żegilewicz
* Krzysztof Rogoziński i Zbigniew Halat
* Jan Borychowski i Bogdan Świątek
Zielona Góra
* Mirosław Bubiłek i Jan Obuchowicz
* Andrzej Łagosz i Witold Miłoszewski
* Piotr Brzeziński i Kazimierz Sługocki


<<< PoprzednieNastępne >>>
76-80 (z 175)