Kalendarz Sportowy 2018

   STYCZEŃ
6-7.1I, II i III liga - zjazd 3w/g harmonogramu
8.1KMP - I termin
21.1OTP** 6. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego - I GP LZBS'2018Międzyrzecz
   LUTY
1-4.26. Kongres "Beskidzki Szlem"Szczyrk
3.2OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Szczyrk
4.2II GP LZBS'2018Wędrzyn
9.2IV Liga 2017/18 GLO - 4 termin
10-11.2IV Zjazd - III Liga Lubuska Głębokie k/Międzyrzecza
12.2KMP - II termin
16-18.2Mityng Brydżowy WąbrzęźnoWąbrzęźno
18.2OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Wąbrzęźno
23.2IV Liga 2017/18 GLO - 5 termin
23-25.2I i II liga - zjazd 5
24-25.2V Zjazd - III Liga LubuskaGłębokie k/Międzyrzecza
   MARZEC
2-4.321. Mityng ŻuławskiElbląg
4.3OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Elbląg
9.3IV Liga 2017/18 GLO - 6 termin
10.3III GP LZBS - 56. Kryształ Warty, mem. Mirka SorokiGorzów Wlkp.
12.3KMP - III termin
16-18.3Kursokonferencja SędziowskaStarachowice
18.3Festiwal gier umysłowych - IV GP LZBS, mem Piotra MiechowiczaKrosno Odrzańskie
23.3IV Liga 2017/18 GLO - 7 termin
23-25.3 Krakowska Wiosna BrydżowaKraków
25.3OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018r. 60. Drewniane Głowy 6. Memoriał Andrzeja WilkoszaKraków
   KWIECIEŃ
6-8.4Mityng Łódzki, OTP**Łódź
7.4OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Łódź
9.4KMP - IV termin
13.4IV Liga 2017/18 GLO - 8 termin
15.4Finał Wojewódzki Mistrzostw Polski ParGłębokie k/Międzyrzecza
19-22.419. Mityng "Hotel Senator"**Starachowice
21.4LUBUSKA OLIMPIADA SPORTÓW UMYSŁOWYCHGORZÓW WLKP.
22.4OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Starachowice
   MAJ
4-6.5Finał EkstraklasyWarszawa
9-13.58. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Żerków (powiat Jarocin)
12.5LUBUSKIE OTWARTE MISTRZOSTWA UTW W BRYDZU SPORTOWYMGORZÓW WLKP.
14.5KMP - V termin
18-20.539. Błękitna Wstęga OdryWrocław
19.5Baraż o II Ligę - "I Love Bridge" Gorzów Wlkp/"Polonia" Słubice (72 rozdania)Skwierzyna
20.5OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Wrocław
31.5-3.658. Poznański Mityng BrydżowyPoznań
   CZERWIEC
3.6OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Poznań
10.6Mistrzostwa woj. lubuskiego par mikstowych - Knajpa SorbaSkwierzyna
11.6KMP - VI termin
17.6Grand Prix Polski Par - termin łączony OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018 Gorzów Wlkp. Kielce
28.6-7.761. MKBS SławaSława
   LIPIEC
1.7OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Sława
9.7KMP - VII termin
13-14.743. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa PolskiZgorzelec
13-15.7Turniej Trzech GranicZgorzelec
15.7OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Zgorzelec
15.7 V GP LZBS - O Puchar Burmistrza Ośna LubuskiegoOśno Lubuskie
15.7V GP LZBS 2018 o puchar Burmistrza Ośna LubuskiegoOśno Lubuskie
   SIERPIEŃ
4-11.8 58. Kongres BałtyckiSopot
5.8OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Sopot
13.8KMP - VIII termin
17-19.840. Podkarpacki Mityng BrydżowyRzeszów
19.8OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Rzeszów
24.8-2.946. Grand Prix WarszawyWarszawa
26.8OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018Warszawa
   WRZESIEŃ
9.9OTP* WinobraniowyZielona Góra
10.9KMP - IX termin
20-23.927. Bolesławiecka TrzydniówkaBolesławiec
   PAŹDZIERNIK
4-7.10Mistrzostwa Polski Młodzików
7.10GP LZBS'2018 - XIII otwarte Mistrzostwa Brydża Sportowego Pracowników OświatySłubice
8.10KMP - X termin
12-14.10Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów)
13-14.10I i II liga - zjazd 1
28.10GP LZBS'2018 - XLI "Złoty Liść Jesieni"Kostrzyn nad Odrą
   LISTOPAD
4.11Grand Prix Polski Par - termin łączony OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018
11.11III Ogólnopolski Turniej "O Podkowę Kasztanki Marszałka"
12.11KMP - XI termin
17-18.11 I i II liga - zjazd 2
   GRUDZIEŃ
1-2.12OTP** 23 Memoriał Irka NowakaPoznań
10.12KMP - XII Itermin
14-16.12OTI**** Finał 19. Budimex Grand Prix Polski Par 2018