PZBS
CEZAR

III GP LZBS'19 - Lodowy Kryształ Warty
mem. Mirka Soroki, godz. 10.00
23 marca 2019 r.,  godz.10.00
AJP w Gorzowie ul. Chopina 52 blok 8
   

a

3. Ogólnopolski Turniej Par**  
17.03.2019 r. - mem. Jerzego Rymwida

rozgrywanego w ramach cyklu
Connector Grand Prix Wielkopolski 2019  ...więcej>>



List finalistów wojewódzkiego finału MPP open
Lista finalistów


Wszystkich finalistów proszę o przesłanie potwierdzenia udziału
w finale wojewódzkim do dnia 28.03.br na adres:
rysiekszkwarek@gmail.com

Brak potwierdzenia będzie oznaczał rezygnację z udziału w finale!!!


Tabela Opłat zawodniczych
na rok 2019

Liga Okręgowa
Okręg Gorzowski: iskierka_81@poczta.onet.pl
Okręg Zielonogórski:rysiekszkwarek@gmail.com

...więcej>>
Opłaty w wysokości 250 zł (100 zł wpisowe do ligi, 150 zł opłata drużynowa) należy wnosić na rachunek LZBS: BGŻ S.A. o/ Zielona Góra 68 2030 0045 1110 0000 0272 7200



TURNIEJE LOKALNE

Brydż w Gorzowie Wielkopolskim


    Turnieje: każdy poniedziałek, godz. 17:00, (zapisy do godz. 16.59)     
     
Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., ul Teatralna 25 (sala 217)

    * Turnieje czwartkowe będą rozgrywane w "Pajączku"
    * Od stycznia 2019 r. - w drugi poniedziałek miesiąca będzie rozgrywany Ogólnopolski Turniej KMP


    Zajęcia na UTW: wtorki, godz. 15:00; środy godz. 17:30
    Uniwersytet Trzeciego Wieku - Gorzów Wlkp. ul. Jagiełły 15


Brydż w Zielonej Górze

Turnieje: środy, godz. 17:15
Klub Jazzowy "U Ojca", ul. Szafrana 8 (DS 3 "Ziemowit")
W każdą środę po turnieju KMP gramy na Impy (od 14 par).

W każdą ostatnią środę miesiąca
GP Zielonej Góry im. Bogumiła Kapturkiewicza:

W Marcu turniej KMP: 11.03.2019, godz. 17:30, Restauracja "Pod Schodami", Bohaterów Westerplatte 11

Sparingi KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego: po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym - Zofia Miechowicz (608430029)
Klub Jazzowy "U Ojca", ul. Szafrana 8 (DS 3 "Ziemowit")
AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego -- SBS Dawid Nowa Sól

Brydż w Kostrzynie nad Odrą

Turnieje: poniedziałki, godz. 17:00
Kawiarnia Rampa, ul. Mickiewicza 1


Turnieje KMP: drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:00
Kawiarnia Rampa ul. Mickiewicza 1
Turnieje "GP Kostrzyn: trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 17:00
Kawiarnia Rampa ul Mickiewicza 1; Regulamin GP Kostrzyna 2019

C"Brydż dla każdego"

Brydż w Skwierzynie

Turnieje: piątki, godz. 17:00
Knajpa Sorba, Międzyrzecka 14H


Turnieje KMP: drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:00 (chwilowo zawieszone)
Knajpa Sorba, Międzyrzecka 14 H

Brydż w Międzyrzeczu

Turnieje: poniedziałki, godz. 17:00
Restauracja Tequila, ul. Stoczniowców Gdańskich 1970 1

Turnieje KMP: drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:00 jw ( Tequila w Międzyrzeczu)

Brydż w Żarach

Turnieje: wtorki, godz. 17:00
Żarski Dom Kultury ul. Wrocławska 7


Zajęcia dla brydżystów Klub Seniora UTW: środy, godz. 17:00
Żarski Dom Kultury ul. Wrocławska 7



Strona główna ||  Nowości ||  Wyniki ||  Ligi ||  Zarząd ||  Kalendarz ||  Materiały i Ciekawostki ||  Regulaminy ||  Linki ||  Księga Gości